New Page 1
New Page 1
 

- Ürün Arama

New Page 1

 


HAKKIMIZDA

1993 yılından itibaren fermuar üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız, kurulduğu dönemden, bugüne kadar olan süreç içerisinde,  kendini sürekli yenilemiş, teknoloji ve modernizasyonun sundugu tüm imkanlarla  yatırımlarına hız katmıştır.

Firmamız, 3000 mt² lik  üretim alanı içerisinde, yıllık ortalama 10.000.000 mt üretim hacmine sahiptir.

Metal, polyester, kemik ve özel tasarımlarıyla içeriği zenginleştirilmiş ürünlerin tamamı , fabrikamız bünyesinde üretilebilmektedir.

Tüm ana hammadde alımları, dünya kalite standartlarına uygunluk  ve  diğer kalite kriterleri baz alınarak, gerçekleştirilmektedir.

Ham madde girişinden,ürün teslimatına kadar olan tüm  üretim süreçleri, fabrikamız içerisinde gerçekleştirilirken, tüm üretim aşamaları laboratuar ve kalite sistem organizasyonu tarafından denetlenmektir.

Deneyimli kadromuz, tecrübemiz ve ilkeli çalışma kültürü, firmamızın sahip olduğu en önemli kurumsal değerlerdir.

Kurumsal değerleri üretim ve pazarlama faaliyetlerine başarılı şekilde yansıtan firmamız  için,  güvenirlilik ve satış sonrası sunulan garanti, vazgeçilmez çalışma prensiplerimiz olmuştur.

Hedef pazardaki,  pazar payının sürekli olarak artması ve  sektördeki güçlü konumu ile firmamızın başarısı da tescillenmişitr.

Firmamızın ana prensip ve anlayışı; üretimi yapılan tüm ürünlerin, piyasa koşullarında  fiyatlandırılması ve en iyi hizmetin sunularak, istikrarlı büyümenin sürdürülmesi, konumunda lider, dünya pazarlarında tanınmış ve saygın bir kurum halinde faaliyetlerine devam edebilmektir..

Ve bizi farklı kılan, en önemli özelliğimiz, satış sonrası süreçte de, ürünlerimiz üzerinde kalitemizle hak sahibi olabilmektir.


 

Hakkımızda | Ürünler| Sipariş| İ

Hakkımızda | Ürünler| Sipariş| İnsan Kaynakları| İletişim
Telefon No : 90 212 547 10 99   E-mail: info@tacfermuar.com